nowa oferta
dom na sprzedaż - Rybnik, Chwałowice

Rybnik, Chwałowice
dom na sprzedaż

SLS-DS-1756

Dom wolnostojący 177 m² | działka 648 m² | sauna, basen, fotowoltaika | Rybnik Chwałowice Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 177 m² (213 m² powierzchni całkowitej), położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rybnika – Chwałowice. ...

Powierzchnia
213,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
648 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 469,48 zł
cena 739 000 
dom na sprzedaż - Rybnik, Chwałowice

Rybnik, Piaski
mieszkanie na sprzedaż

SLS-MS-1755

M-3 | Rybnik, ul. Stawowa | 2 pokoje | bezczynszowe | ogrzewanie gazowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu M-3 o komfortowym układzie, zlokalizowane w Rybniku przy ul. Stawowej. Jest możliwość przerobienia w łatwy sposób na 3 pokoje. Podstawowe informacje: ...

Powierzchnia
54,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 923,50 zł
cena 435 000